BLOG PODRÓŻNICZY
O Nas

IMG_2687-0007 

Ona o nim

Nie da się go nie lubić. Otwarty, gadatliwy, pełen optymizmu. Trochę flegmatyk, ale też źródło bezmiernego spokoju kiedy sprawy biorą niekorzystny obrót. Analityczny umysł, chociaż nad planowanie zdecydowanie przedkłada improwizację w myśl zasady „jakoś to będzie”. Potwornie roztargniony, ciągle gubi coś ważnego, przy czym nie da nikomu pod opiekę pieniędzy, kluczy ani dokumentów, co potrafi doprowadzić ją do furii.

Miłośnik kotów, majsterkowania przy aucie, zbierania przypinek, zagranicznych nominałów i innych dziwactw. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania kolekcjoner licencji i wszelkich uprawnień. Pilot liniowy i szybownik, instruktor narciarstwa, lotnictwa i sternik jachtowy. Obdarzony niesamowitą wytrzymałością na trudy i niewygody, może nie jeść i nie spać przez całą dobę, co stanowi nieocenioną zaletę gdy nagle wypada do przejechania 700km i ktoś musi prowadzić. Niezastąpiony towarzysz podróży. Gdy ona wpada na kolejny dziwny pomysł, zawsze może liczyć na jego entuzjastyczne „tak!”.
IMG_2691-0008 

On o niej

Kocia natura, chodzi własnymi drogami.... Bezczelnie często mówi co myśli (często zanim pomyśli co mówi) i często są to o trzy słowa za dużo. Wie co to szacunek, ale pokora jest jej obca. Gotowa walczyć o byle drobiazg w imię zasad. Organizuje, planuje i wierzy, że jeśli sama czegoś nie zrobi, to na pewno dojdzie do katastrofy. W przeciwieństwie do niego, musi jeść regularnie co 4 godziny, dużo spać i mieć ciepło. Inaczej, niezależnie od okoliczności, odmawia dalszej współpracy. Mimo, że w młodości ukończyła kurs paralotniowy, obecnie wznosi się w przestworza tylko jako pasażer.

Sternik jachtowy i zapalony narciarz, okazjonalnie kajakarz. Nie przepuści okazji żeby spróbować czegoś nowego. Z wykształcenia psycholog. Lubi obserwować ludzi, ale nie sprowokowana nie wdaje się w dyskusję, przynajmniej póki nie przekona się, że ma do czynienia z bratnią duszą. Potrafi załatwić każdą sprawę choć wcześniej musi się do tego przekonać, gdy się jednak przekona nie ma rzeczy niemożliwych...